SAVULUN DARDANELSPOR GELİYOR !
Teknik Direktör Tekinoktay oyuncularına gelen transfer tekliflere gururlandığını söylerken 
Okan KOÇ, Gökhan ZAN ve Ufuk ATEŞ başta olmak üzere oyuncularına taliplerinde her geçen gün arttıgını söyledi.Ayrıca Tolga Seyhan, Adem,Ünsal gibi 3 oyuncusunun da transfer olmasına karşın Manavgat kampında bir çok süper lig ekibini yendiklerini belirterek ligin ikinci yarısında çıkısa geçeceklerini vurguladı"OKAN KOÇ MİLLİ TAKIMA ÇAGRILMALI"
Çanakkale Dardanelspor Teknik Direktörü Hürser Tekinoktay eski öğrencisi Gençlerbirliği futbolcusu Okan KOÇ 'un milli takıma alınması çağrısında bulundu.
Tekinoktay " Şayet Dünya Futboluna yıldız vermek istiyorsak bundan iyi fırsat olmaz" diyerek 19 yaşındaki
Okan Koç'un Dünya Kupasında 30 dakika bile forma giymesi onu aynı Pele , Maradona gibi Dünya Yıldızları arasına sokabileceğini belirterek  " Bu şansı kaçırmamak lazım Dünya Kupasında 19 yaşında başka yıldız adayı olmayacak "dedi.Teknik Direktör Hürser Tekinoktay Türk Futboluna yeni bir golcü çıkardı
 OKAN KOÇ 4' de 4 yaptı
Forvette forma giydiği Sivas, Hatay, Erzurum, İst. Büyükşehir maçlarında ağları havalandırma başarısı gösterirken yeni kimliği ile şimdi çok daha verimli .

 

Teknik Direktör Hürser Tekinoktay Çanakkale ve Türk Futboluna yeni bir golcü armağan etti .
FRİKİKÇİ OKAN KOÇ
Sezon Başında yaşanan gol sorununa Okan Koç ile çözüm getiren Hürser Tekinoktay bir yandan arzu edilen gol yüzdesine ulaşırken , diğer taraftan da Allah vergisi yeteneklerini gün ışığına çıkarabilmesi için Okan Koç 'a golcülük kimliği kazandırdı.Forvette görev yaptığı yeni yerinden oldukça memnun olan genç futbolcu , hocasının antremanlarda ısrarla yaptıdığı serbest vuruş çalışmalarında da başarılı olarak "FRİKİK" ustası oldu.
Lig ve kupada forma giydiği 6 maçta 4'ü frikikten olmak üzere toplam 7 gole imza attı.

 

YETENEK AVCISI TEKİNOKTAY
Beşiktaş alt yapısında görev yaptığı yıllarda Nihat Kahveci'nin futbol yeteneğini keşfeden Tekinoktay genç futbolcunun bu günlere gelmesinde önemli rol oynadı.